Ielogoties

Sākuma lapa Izgudrots dzīvei
SingleKey ID noteikumi


Pieteikties ar SingleKey ID, kopīga kontrole


Varat pieteikties mūsu vietnē ar SingleKey ID.


SingleKey ID ir izstrādāts Bosch.IO GmbH Bosch grupas vajadzībām, lai nodrošinātu lietotājiem universālu pieteikšanās iespēju Bosch vietnēs, veikalos, lietotnēs un pakalpojumos. Par SingleKey ID izsniegšanu ir atbildīgs uzņēmums Bosch.IO GmbH, Ullsteinstrasse 128, 12109 Berlīne, Vācija.


Bosch.IO GmbH apstrādā jūsu datus “reģistrācijas un pieteikšanās ar SingleKey ID” vajadzībām, kā arī “pamatdatu un lietotņu pārskata un uzturēšanas ar SingleKey ID” nolūkos, par ko mēs uzņemamies kopīgu atbildību. Sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet vietnē: https://singlekey-id.com/lv/data-protection-notice/.


Pēc reģistrācijas varat izmantot SingleKey ID, lai pieteiktos. Šim nolūkam jūs pārvirzīs uz Bosch.IO GmbH pieteikšanās ekrānu. Pēc veiksmīgas autentifikācijas Bosch.IO GmbH sniegs mums nepieciešamos personas datus (piemēram, e-pasta adresi, tālruņa numuru, vārdu, uzvārdu, valodu, valsti). Jūsu parole mums netiks pārsūtīta.


SingleKey ID vietnē varat jebkurā brīdī izbeigt SingleKey ID lietotāja līgumu, izdzēšot savu SingleKey ID: https://singlekey-id.com/lv/myprofile/. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, dzēšot SingleKey ID, tiks zaudēta piekļuve visām Bosch vietnēm, veikaliem, lietotnēm un pakalpojumiem, kuros esat pieteicies/-kusies, izmantojot SingleKey ID.


© Robert Bosch SIA, Latvija 2008, visas tiesības aizsargātas